Дом престарелых в Украине- частный пансионат Европейского типа

На пенсии – жизнь только начинается!

Пн–Пт 09:00–20:00

Мова:

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Хоспіс Україна для людей похилого віку

Якщо у вас є тяжко хворий родич, який знаходиться в літньому віці і ви хочете додати його життю яскравих фарб, надати людині безтурботну старість, то вам необхідно  звернутися до нас в приватний платний хоспіс.

Що ж таке хоспіс? Це медичний заклад, створений для забезпечення комфортабельного життя для літніх людей. Ми пропонуємо догляд за людьми з різними відхиленнями: постояльці з онкологічними захворюваннями, недоумством, паралізованими, з хворобою Паркінсона і Альцгеймера. У нашому будинку престарілих вони отримують підтримуючу моральну і медичну допомогу.

 

У хоспісі літні люди отримують кваліфіковане медичне обслуговування:

- контроль медичних працівників пансіонату,

- діагностика ускладнень і розвитку хвороби, чіткий контроль прийому ліків,

- людям, які не пересуваються самостійно регулярний протипролежневий масаж,

- необхідне обладнання: інвалідні візки, ходунки, пандуси та інше.

Природна можливість пересуватися і спілкуватися з однолітками це легко в нашому пансіонаті. Так як їздити в інвалідному візку по квартирі практично неможливо, у нашому пансіонаті все зроблено для комфортного проживання інвалідів. Спілкування необхідне для підтримки духу навіть важкохворим.

Гігієнічний догляд у пансіонаті. Якщо літня людина з обмеженими можливостями не може самостійно проводити щоденні гігієнічні процедури, наші медсестри допоможуть їм у цьому.

Вибираючи наш платний хоспіс в Україні, ви забезпечите хворому кращий догляд.  У нас працює команда гарних фахівців, які мають великий досвід в роботі з людьми похилого віку.

У нашому хоспісі в Харкові літніх людей чекає професійний догляд за самопочуттям, якісне медичне обслуговування, турбота і розуміння, яку забезпечують фахівці працюючі в пансіонаті.

Мы на карте

Дом престарелых в Харькове

адрес:

Харьков,

ул. Верхнегиевская 121А

метро Холодная гора

Телефоны:

095-497-7-234

097-833-77-33