Дом престарелых в Украине- частный пансионат Европейского типа

На пенсии – жизнь только начинается!

Пн–Пт 09:00–20:00

Мова:

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Приватний будинок для лiтнiх людей у Харкiвськiй областi

Найкращий догляд за людьми відбувається в приватному будинку престарілих. Літні люди перебуваючи тут відчувають себе добре та весело проводять час серед однолітків. За ними постійно стежить медичний персонал, який допомагає у вирішенні проблем зв’язаних зі здоров’ям. Також тут готові надати допомогу літнім людям, яким потрібна доглядальниця, вона професіонально виконає свої обов’язки.  
В будинку для престарілих надається тільки кваліфікована допомога від фахівців, які постійно доглядають за престарілими. Для лежачих хворих тут також знайдеться містечко, вони не будуть почуватися одинокими та непотрібними.

Про комфорт своїх підопічних дбає приватний пансіонат – кімнати для відпочинку, затишні альтанки в парковій зоні, де можна проводити вільний час, збалансоване, здорове харчування,  розваги та різноманітне дозвілля не дадуть нудьгувати. Догляд і спостереження цілодобове.

Психологічна та медична допомога надається в будь-який час висококваліфікованими фахівцями. Вони дбають про сприятливі умови проживання, щоб постояльці не переживали за завтрашній день, а могли вільно відпочивати та вести приятельські бесіди в колі друзів. Нашим домом престарілих гарантується атмосфера комфорту та спокою.
Якщо вам потрібно, щоб хтось доглядав і дбав про вашу рідну людини, під час відсутності власника, то наш будинок престарілих надає такі послуги на будь-який проміжок часу. З нами завжди надійно!

Мы на карте

Дом престарелых в Харькове

адрес:

Харьков,

ул. Верхнегиевская 121А

метро Холодная гора

Телефоны:

095-497-7-234

097-833-77-33